• Головна
  • Збив на смерть людину і втік: жахлива ДТП на Тернопільщині
14:26, 30 листопада 2022 р.

Збив на смерть людину і втік: жахлива ДТП на Тернопільщині

Збив на смерть людину і втік: жахлива ДТП на Тернопільщині

Дорожньо-транспортна пригода з летальними наслідками трапилася на Тернопільщині 29 листопада близько 20:30. За попередньою інформацією, у Кременці водій легкового автомобіля переїхав чоловіка, який знаходився на дорозі. Після цього кермувальник не зупинився, а поїхав далі.

Потерпілого виявили люди і повідомили про нього швидку та поліцію. Медики, які виїжджали на місце ДТП, констатували смерть 60-річного чоловіка.

У ході проведених опереативно-розшукових заходів поліціянти встановили особу водія-втікача. Це - житель Кременецького району, 2002 року народження. Його затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу. Даний факт внесений в ЄРДР згідно частини 2 статті 286 ККУ. Триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #загибель
Останні новини
ТОП новини
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
"ТЦК почали посилено підстерігати людей 5-ти категорій, названо повний перелік ознак цих осіб": мобілізація, ВЛК, повістки
Плюси і мінуси відмови від кави: експерти назвали 7 змін в організмі
Оголошення