• Головна
  • Хто гальмує ліквідацію стихійної торгівлі у Тернополі?
10:30, 23 липня 2013 р.

Хто гальмує ліквідацію стихійної торгівлі у Тернополі?

Несподівані перепони у своїй діяльності отримала робоча група по ліквідації несанкціонованої торгівлі в місті Тернополі.

Так, за твердженням міської влади, працівниками міліції не виконуються в повному обсязі вимоги ст.160 КУпАП, а саме, в частині вилучення продукції несанкціонованої торгівлі –  - повідомляє прес-служба міськради.

З цього приводу міський голова звернувся до Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, відділу ветеринарної міліції громадської безпеки УМВСУ в Тернопільській області, ВПМ Тернопільської ОДПІ Тернопільської області ДПС з проханням допомогти у вирішенні даного питання відповідно до наданих повноважень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"З 1 серпня мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК забере літніх чоловіків із 7-ма професіями": нові заходи і ВЛК
З 1 серпня ТЦК хапатиме на вулицях 25-річних чоловіків із цими ознаками, мобілізація виходить на новий рівень: їх жде війна
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Тарифи на газ і світло підвищать на 45%, українців чекає велике підвищення цін": названо дати зростання вартості
Оголошення