Новини компаній
10:57, 9 січня 2023 р.

Реабілітація наркозалежності

Новини компаній

Наркоманія - це одна з найнебезпечніших форм адиктивної поведінки, при якій людина вживає наркотики з метою підвищення настрою, отримання ейфорії, а також спроби уникати проблем і негативних почуттів та емоцій.

За статистикою визначено, що підлітки віком 14-15 років частіше починають вживати наркотики. Причина цього полягає в тому, що підліток хоче здатися друзям дорослішим, ніж він є і тим, що він може бути сміливим та мужнім. Простіше кажучи, підлітки піддаються тиску оточуючих. Першою психоактивною речовиною, яку починає вживати молодь є алкоголь, потім марихуана. Згодом він починає вживати й інші психоактивні речовини, які можуть змінюватись.

Реабілітація наркозалежності

Реабілітація наркозалежності, фото-1

Підліток намагається всіляко приховувати своє вживання від рідних, бо бояться критики та можливих обмежень. Але коли батьки все-таки дізнаються про те, що їхня дитина вживає наркотики, то починають бити на сполох. В інтернеті на запит "реабілітація наркозалежних" є великий список різноманітних методів лікування наркоманії. Одним із найефективніших методів лікування наркоманії є реабілітація у спеціалізованому наркологічному центрі, в якому людина займається розвитком своїх недоліків, набуває навичок та знань для подолання хімічної залежності.

У наркологічному центрі можуть використовуватись такі методи реабілітації наркозалежності:

  • Когнітивно-поведінкова терапія. Допомагає внести зміни до деструктивної поведінки та мислення, а також сформувати нові вміння, звички та навички ефективної особистості.
  • Індивідуальне консультування. Психологи зі стажем роботи з наркозалежними людьми індивідуально проводять консультації з метою пошуку причин формування залежності та підвищення мотивації до тверезості.
  • Групова терапія. Група людей, що одужують, дають рекомендації та зворотний зв'язок залежній людині, яка покращуватиме спосіб життя і моделі поведінки людини.

Це найефективніші методи реабілітації наркозалежних. Якщо залежна людина ставиться до свого одужання ґрунтовно і дотримується всіх рекомендацій, то вона має високі шанси на те, що її життя зміниться і вона більше не вживатиме психоактивні речовини. Але якщо людина формально проводитиме свій час, то результат може виявитися негативним і відбутися зрив у одужанні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"В Україну повертається люта зима і потужний мороз у -6 градусів, сніг накриє автомобілі": йде холодний дощ і мряка
Віктор Павлік приїхав в гості до мами на Тернопільщину і виявив несподівану халепу: чому співаку довелоcя гострити ножа на вулиці (ФОТО)
"Сніг засипле авто і дороги, синоптики попередили про лютий мороз у -12 градусів": арктичний холод і дощ йдуть в області
"ТЦК йде по чоловіків 3-х категорій, бронювання не допоможе навіть студентам": мобілізація, повістки, ТЦК і ВЛК
Оголошення
live comments feed...