• Головна
  • ГРВІ та грип лютують, але це ще не межа: лікарі повідомили, коли чекають ще більшого росту хворих на Тернопільщині
09:27, 10 січня 2023 р.

ГРВІ та грип лютують, але це ще не межа: лікарі повідомили, коли чекають ще більшого росту хворих на Тернопільщині

ГРВІ та грип лютують, але це ще не межа: лікарі повідомили, коли чекають ще більшого росту хворих на Тернопільщині

Спалах грипу та ГРВІ фіксують на Тернопільщині. За інформацією обласного центру з контролю хвороб, найбільше хворіють діти, частина з них перебуває на стаціонарному лікуванні.

Тим часом, ситуація із захворюваністю на коронавірус залишається стабільною. Більшість переносить хворобу у легкій формі, пише Галас.

«Тішить те, що на сьогодні в стаціонарі немає жодного хворого на COVID-19. Але в області більше трьохсот людей хворіє на коронавірусну інфекцію. Це говорить про те, що люди переважно хворіють у легкій формі, не середньої важкості. Люди переважно вчасно звертаються до медиків. Схожа ситуація із захворюваністю на ГРВІ та грип, навіть діти хворіють, які знаходяться на стаціонарному лікуванні. Міністерство охорони здоров’я кинуло клич «Здоровіші разом» – це своєчасне звернення до лікаря, що завжди допоможе попередити хворобу», – каже директорка департаменту охорони здоров’я області Ольга Ярмоленко.

За прогнозами епідеміологів, після зимових канікул епідемія грипу може посилитися. Відтак жителів краю просять подбати про імунопрофілактику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГРВІ #грип

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
Гроза та злива іде в області з жахливою температурою, до такого похолодання не готувався ніхто: куди в Україні пре дощ?
Оголошення
live comments feed...