• Головна
  • На Тернопільщині знову підозрюють поліцейських у застосуванні насильства та незаконному утримані людей
16:01, 13 січня 2023 р.

На Тернопільщині знову підозрюють поліцейських у застосуванні насильства та незаконному утримані людей

На Тернопільщині знову підозрюють поліцейських у застосуванні насильства та незаконному утримані людей

На Тернопільщині оголошено про підозру начальнику відділу Управління стратегічних розслідувань в області ДСР НП України та його підлеглому у завідомо незаконному затриманні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, перевищенні службових повноважень. Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

За даними слідства, працівники УСР у травні 2022 року на території приватного підприємства у передмісті Тернополя, діючи в приватних інтересах знайомого, без будь-яких законних на те підстав, погрожуючи зброєю та наносячи тілесні ушкодження, здійснили затримання 2 осіб.

Надалі потерпілих незаконно доставили у приміщення УСР в Тернопільській області та тримали там близько години без складання процесуальних документів.

"Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних  заходів та відсторонення від посад. До речі, один з підозрюваних вже є фігурантом у інших кримінальних провадженнях за фактами катування та організації нарколабораторії", - йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #прокуратура #підозру #Тернопільщина #Львів #поліцейські #ДБР
ТОП новини
Автомобілі доведеться викопувати з-під снігу через люті хуртовини: синоптики попереджають про різку зміну погоди
Доплати до пенсії у січні: хто з українців може очікувати підвищення виплат
"Робота для літніх людей, 18 000 грн зарплати на місяць": названо ТОП-5 гарячих вакансій, роботодавці готові платити
Черговий скандал: актор "Студії Квартал 95", який числиться воєнним, активно гастролює, але отримав орден за "мужність і звитяги"
Оголошення
live comments feed...