13:32, 18 січня 2023 р.
"Загорівся ще в небі": очевидці розповіли деталі падіння гвинтокрила у Броварах
Місцеві мешканці Броварів розповіли, що літак нібито загорівся ще у повітрі, а вже потім впав на дитячий садок. Про це місцеві розповіли у коментарях ТСН.ua та в телеграм-каналах.
Також місцеві кажуть, що звук вертольота був нестабільний, "було чути, що з ним щось не так".
"Живу за "Крона Парком" (особистий будинок). Коли вертоліт пролітав поруч біля нас, було чути, що з ним щось не так. Звук був нестабільний, здавалося по звукам то летів вверх, то вниз, взагалі пропадав. Здавалося, що то був кукурудзник", - пишуть у місцевих телеграм-каналах.
"Вертоліт зробив три кола над "Форою", полетів в центр, почав різко знижатися, ударився, загорівся і все", - розповів мешканець Броварів.
Інші місцеві мешканці, над чиїми будинками пролетів гвинтокрил, теж підтверджують, що він загорівся ще в небі.
"Алея кохання була вільна, міг сісти туди, але він кружляв, я тоді вела малих в школу і садочок, все чули", - пише жителька Броварів у місцевому телеграм-каналі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:03, 14 листопада 2024 р.
live comments feed...