• Головна
  • У тернопільських будинках наводять лад
17:30, 26 липня 2013 р.

У тернопільських будинках наводять лад

На даний час відремонтовано сходи на вулицях Макаренка-Степова, Чалдаєва, 13 та Тарнавського, 4.

«Розпочато ремонт фасадів на вулиці Сагайдачного, 13, а також є угоди на проведення ремонтних робіт у будинку за адресою Сагайдачного,6, підготовлено декларації про початок робіт на вулицях Грушевського, 1 та Брюкнера, 3, - сказав Микола Лесів, начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології. – Ці роботи плануємо завершити до 23 серпня».

На даний час завершено роботи з ремонту внутрішньо квартальних проїздів на вулицях Морозенка, 5, 15 Квітня, 37, 39 та вул. Б. Лепкого, 6 (роботи виконано у повному обсязі).

«Також виготовлено та подано на державну експертизу проектно-кошторисну документацію на виконання робіт з капітального ремонту прибудинкових територій за адресами вул. Дружби, 1-9 та вул. Карпенка, 13, - зауважує Микола Лесів. - Розпочато роботи на вулиці В.Великого, 6 та завершено роботи на вулиці Галицькій, 37-39. Тривають ремонтні роботи і на вулиці Київській,1. У щебеневому варіанті проведено влаштування доріжки на вул. Тарнавського, 22».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"З 1 серпня мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК забере літніх чоловіків із 7-ма професіями": нові заходи і ВЛК
З 1 серпня ТЦК хапатиме на вулицях 25-річних чоловіків із цими ознаками, мобілізація виходить на новий рівень: їх жде війна
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Тарифи на газ і світло підвищать на 45%, українців чекає велике підвищення цін": названо дати зростання вартості
Оголошення