• Головна
  • "Відключення світла та продаж електроенергії": українця оштрафували на 17 000 грн за генератор
14:07, 22 січня

"Відключення світла та продаж електроенергії": українця оштрафували на 17 000 грн за генератор

"Відключення світла та продаж електроенергії": українця оштрафували на 17 000 грн за генератор

В Одесі підприємця Дмитра Осовського оштрафував суд на 17 тис. грн. Штраф йому доведеться заплатити за те, що за гроші надавав доступ до свого копіцентру, де під час відключення електроенергії вмикав генератор.

Як інформує "Obozrevatel", поліція оштрафувала його за те, що він нібито продавав електроенергію без ліцензії. Він звернувся до суду.

При цьому, якщо потужність генератора менше 5 МВт, ліцензія згідно із законом не потрібна. Проте суд ухвалив рішення одесита оштрафувати.

"Мене все-таки оштрафували на 17 000 грн. Ім'ям України. Дякую. Ціню. Суддя навіть слухати не хотів. Що б я не казав, взагалі начхати. Двічі запитував "у Вас все?". Коротко. сказано "ведення підприємницької діяльності без реєстрації, ліцензії або у час, коли ліцензія закінчилася"), – пише підприємець.

Раніше новина про те, що підприємця хочуть оштрафувати за використання генератора у своєму закладі викликала широкий резонанс. В результаті після багатьох питань голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев повідомив, що бізнесу при генерації до 5 МВт електроенергії не потрібно отримувати ліцензію.

Звинувачення у продажу електроенергії пов'язано з тим, що одесит фактично використав свій копіцентр як коворкінґ. Поліція ухвалила рішення, що українець фактично "продав електроенергію".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Генератор #штраф #продаж_електроенергії
Оголошення
live comments feed...