• Головна
  • "180 000 грн зарплати на місяць": з'ясувалося, де українці, яким потрібна робота, можуть чудово заробити
20:07, 27 січня

"180 000 грн зарплати на місяць": з'ясувалося, де українці, яким потрібна робота, можуть чудово заробити

"180 000 грн зарплати на місяць": з'ясувалося, де українці, яким потрібна робота, можуть чудово заробити

Понад 70 тисяч українських біженців виїхали до Швейцарії після початку повномасштабної війни. Більшість наших співвітчизників намагається працевлаштуватися в країні з високим рівнем життя. Названо середню зарплату, яку вони отримують.

Як інформує "today.ua",Б ернська Вища школа прикладних наук на замовлення Державного секретаріату у справах міграції провела онлайн-опитування 8 тисяч українських біженців віком 16-59 років, які мають посвідку на проживання категорії S.

З'ясувалося, що близько 70% респондентів мають вищу освіту, а 40% добре знають англійську мову. 36% опитаних заявили, що активно шукають роботу. Аналогічна кількість людей хочуть працювати у Швейцарії більше. Практично працюють 15% опитаних, з них хотіли б працювати більше. 27% українських біженців пройшли курс профнавчання або взяли участь в одній із програм працевлаштування.

Названо середню зарплату, яку отримують українські біженці у Швейцарі

Стало відомо, що біженці переважно працюють за ставкою 70% тижня. 98% із них підписали стандартний швейцарський трудовий договір. Вони заробляють у середньому 4477 швейцарських франків (близько 4859 доларів) на місяць. Лише 2% працюють у статусі самозайнятих.

У листопаді 2022 року швейцарська влада продовжила дію захисного статусу S для українських біженців до 4 березня 2024 року.

Складність у працевлаштуванні за фахом у Швейцарії пов'язана з тим, що для цього ще потрібно знати французьку та німецьку мову, а також підтвердити український диплом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #вакансії #зарплата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...