• Головна
  • Ліси українських Карпат хочуть внести до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО
20:29, 12 лютого

Ліси українських Карпат хочуть внести до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Ліси українських Карпат хочуть внести до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Національній комісії у справах ЮНЕСКО запропонували розглянути можливість внесення нового серійного транснаціонального об’єкта "Праліси та старовікові хвойні верхньогірні ліси Карпат" до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Таку пропозицію подали замміністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Гречаник та директор департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Едуард Арустамян, повідомляє Міндовкілля у Telegram.

В повідомленні пояснили, що створення такого об’єкта працюватиме в синергії зі Стратегією збереження біорізноманіття до 2030 року "Повернення природи в наше життя". Стратегія включає чітке зобов’язання забезпечити сувору юридичну охорону всіх первинних і старовікових лісів ЄС, а також Лісової стратегії ЄС до 2030 року. Ця Стратегія ЄС передбачає, що всі вціліли первинні та старі ліси мають перебувати під суворою правовою охороною.

Зазначається, що на засіданні обговорили поточний стан справ у Секторах ЮНЕСКО та затвердили їхні персональні склади. Серед іншого був затверджений і персональний склад Сектору природної спадщини. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Карпати #ЮНЕСКО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...