• Головна
  • На Тернопільщині депутат здав мандат, аби змогти виїхати за кордон
10:02, 15 лютого 2023 р.

На Тернопільщині депутат здав мандат, аби змогти виїхати за кордон

На Тернопільщині депутат здав мандат, аби змогти виїхати за кордон

Міський голова Чорткова прокоментував інформацію, яка сьогодні ширилась соцмережами, щодо того, що він нібито складає повноваження. Причина, яка називалась в Інтернеті, стосувалась того, що Володимир Шматько нібито дозволив частині делегації, яка була у відрядженні за кордоном, до України.

Терміново” звернулась до пресслужби міської ради Чорткова за офіційним коментарем з цього приводу. Тоді цю інформацію спростували і обіцяли згодом прокоментувати ситуацію.

Міський голова Чорткова Володимир Шматько у своєму вечірньому відеозверненні розповів, що є багато ботів, конкурентів, і він вважає, що це політична дискредитація.

“З нами правда, тому ми вистоїмо, тому наша команда щодня рухається до якісних змін в Чорткові. Дійсно делегація міської ради, яка перебувала за кордоном, офіційно, згідно дозволу на виїзд, в місті Карлскруна (Швеція), налагоджувала партнерські відносини та співпрацю з гуманітарних вантажів….”.

Також Володимир Шматько додав, що делегація повернулась, проте не в повному складі. Із зазначенням, що депутат Нагірний залишився на нетривалий час, щоб забрати автівку для армії. Він вже у Чорткові.

“Що стосується Назарія Пиптика, депутата міської ради, то він звільнився з міської ради раніше, він з делегацією не їздив”, – додає очільник міста. Коли міський голова спитав у Пиптика про причину звільнення, то він чітко її назвав: заборона Кабміну на виїзд депутатів міської ради за кордон. Він склав мандат, проте залишається волонтером. Дозвіл на виїзд за кордон він оформив як волонтер в інших благодійних організаціях. Найближчим часом він планує повернутись у Чортків для допомоги ЗСУ.

З Олександром Шликовим ситуація складніша. Він вирішив провідати свою сім’ю, яка проживає за кордоном. Шматько не зміг повпливати на Шликова, тому у справу втрутяться слідчі.

“Де зараз знаходиться Олександр, я не знаю, але 10 днів ми намагалися його з командою запитатися, коли ти повернешся, бо ти порушив правила перетину кордону. Він відповів: “незабаром”. Володимир Шматько сподівається, що справедливість буде встановлена.

Мер Чорткова вважає, що “жодної зради тут немає”. “Мені дуже соромно, що цей випадок трапився з нашою командою, я прошу вибачення”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мандат #Чортків
Оголошення
live comments feed...