• Головна
  • Сильний вітер та ожеледиця: водіїв просять не виїжджати на дороги Тернопільщини
19:00, 20 лютого 2023 р.

Сильний вітер та ожеледиця: водіїв просять не виїжджати на дороги Тернопільщини

Сильний вітер та ожеледиця: водіїв просять не виїжджати на дороги Тернопільщини

У зв’язку з проходженням чергового циклону, що зміщується з Балтійського моря та проходження його активних атмосферних фронтів на території Тернопільської області 21 лютого 2023 року очікуються несприятливі погодні умови.

Синоптики та рятувальники попереджають про опади переважно у вигляді дощу, вітер західний 9 – 14 м/с, пориви 17-22 м/с, вдень місцями до 25 м/с; вночі та вранці на дорогах ожеледиця.

Водіїв просять не виїжджати без потреби, а також не залишати автомобілі біля дерев, білбордів, тощо.

Тернополян зстерігають намагатися уникати прогулянок під розлогими деревами, лініями електропередач, рекламними щитами, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мороз #ожеледиця #електрика #дорога #тернопільщина
Останні новини
ТОП новини
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"Нацбанк виводить з обігу купюри відразу 5 номіналів": у НБУ попередили українців про знецінення купюр
"Грози, шквали і зливи": синоптики попереджають про потужну спеку та негоду, новий прогноз на цілий липень
"Грози, град і несамовиті шквали": синоптики попередили українців про потужну негоду, суне хвиля спеки і злив
Оголошення