• Головна
  • Кабмін призначив двох заступників міністра оборони України: один із них засновник фонду "Повернись живим"
16:38, 21 лютого 2023 р.

Кабмін призначив двох заступників міністра оборони України: один із них засновник фонду "Повернись живим"

Кабмін призначив двох заступників міністра оборони України: один із них засновник фонду "Повернись живим"

Кабінет міністрів України сьогодні, 21 лютого, призначив засновника фонду "Повернись живим" Віталія Дейнегу та колишнього посла в Канаді Андрія Шевченка заступниками міністра оборони Олексія Резнікова.

Про це повідомив представник Кабміну в парламенті Тарас Мельничук у Telegram.

Віталій Дейнега став заступником міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, Олексій Шевченко — заступником з питань євроінтеграції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дайнега #заступник #міністр_оборони #призначення #кабмін #фонд
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Українці не готувалися до такої ціни, новий тариф на електроенергію з 1 грудня": хто заплатить більше за 1 кВт*год?
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
Оголошення