18:00, 23 лютого 2023 р.
"Жахливий снігопад хлине на ці області прямо на вихідних, мороз і крижаний дощ накриють Україну": синоптики про сніг
Синоптики попереджають українців про те, що варто очікувати на серйозні снігопади і холод. Зима, схоже, завершиться дуже холодними погодними "акордами". Експерти закликають не нехтувати прогнози і берегти здоров'я.
Як інформує "УНІАН", кінець зими в Україні буде багатим на опади. Очікуються дощі, сніг і мокрий сніг. Ночами в багатьох областях ще будуть морози до -1°...-4°, а вдень температура триматиметься від "нуля" до +4°, лише на півдні та південному сході буде тепліше.
У неділю, 26 лютого, в Україні буде похмуро. У багатьох областях очікуються дощі, сніг та мокрий сніг. На заході стовпчики термометрів покажуть +2°...+4°, на півночі +3°...+5°, в центральних областях +4°...+6°, на сході повітря прогріється до +5°...+11°, а на півдні стовпчики термометрів покажуть +8°...+14°.
У передостанній день зими, 27 лютого, в Україні похолоднішає. На заході і півночі сніжитиме, а температура вдень не підніметься вище 0°...+2°; вночі тут очікується до -3°. На півдні та південному сході буде тепло. Стовпчики термометрів там покажуть +8°...+10°, в Херсонській області - до +14°, в Криму - до +17°.
А ось завершиться зима в Україні помірно холодною погодою. Вночі в більшості областей очікуються морози до -1°...-4°. Вдень найхолодніше буде на півночі, де температура не підніметься вище 0°...+1°. Трохи тепліше, до +2°, буде на заході країни. У центральних областях стовпчики термометрів покажуть 0°...+4°, на сході буде +3°...+7°, а на півдні очікується +6°...+9°. Лише в Криму погода нагадуватиме про прихід весни - до +14°.
Опади 28 лютого змістяться на схід, а також зачеплять Полтавську, Дніпропетровську та Запорізьку області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...