• Головна
  • Штормовий вітер та сильний дощ очікує тернополян в останні дні зими
10:25, 26 лютого 2023 р.

Штормовий вітер та сильний дощ очікує тернополян в останні дні зими

Штормовий вітер та сильний дощ очікує тернополян в останні дні зими

На Тернопільщині в останні дні зими очікується штормовий вітер та дощ. Оголошено І рівень небезпечності (жовтий).

26 лютого на території Тернопільської області буде хмарно, без істотних опадів. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 1 – 6º тепла.

27 лютого місцями ймовірні опади. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7 – 12 м/с. Температура впродовж доби від 3º морозу до 2º тепла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #штормовий вітер #тернополяни
Останні новини
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
"За кілька місяців настає кінець, стаж пропаде": українцям, які почали працювати ще до 2004 року, треба негайно зробити це
Оголошення