• Головна
  • "Соплячка невихована": у сусідній з Тернопільщиною області, де бабуся визвірилася на дівчинку, що займалася зі скакалкою у дворі (ВІДЕО)
11:29, 21 березня 2023 р.

"Соплячка невихована": у сусідній з Тернопільщиною області, де бабуся визвірилася на дівчинку, що займалася зі скакалкою у дворі (ВІДЕО)

"Соплячка невихована": у сусідній з Тернопільщиною області, де бабуся визвірилася на дівчинку, що займалася зі скакалкою у дворі (ВІДЕО)

В інтернеті розгорівся скандал через відео дівчини з Івано-Франківська, яка стрибає на скакалці у дворі свого будинку. Літня сусідка визвірилася й почала ображати дівчину з вимогами покинути двір, а та, зі свого боку, – відстоювала свої права. Відео суперечки швидко завірусилося в мережі.

На оприлюдненому відео, 19 - річна студентка стрибає на скакалці, а жінка поза кадром каже їй: "Може, ти на стадіон підеш з тією скакалкою, не будеш мені перед очима тут стрибати?".

У відповідь дівчина чемно відповідає, що не розуміє причин, з яких вона має піти звідси. Та більше, вона вже була тут, коли жінка прийшла до цього місця. 

"Іди своїй мамі махай! І не договорюйся багато... Слухай, ти, соплячко невихована! Г**но паршиве!" - почала ображати дівчину жінка.

Студентка трималася гідно й сказала жінці, що не варто обзиватися, на що та відповіла: "Ти заслуговуєш на це".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #дівчина #скакалка #відео

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...