• Головна
  • Архімандрит Києво-Печерської лаври УПЦ МП перейшов до ПЦУ і звернувся до монахів (ФОТО)
18:07, 29 березня 2023 р.

Архімандрит Києво-Печерської лаври УПЦ МП перейшов до ПЦУ і звернувся до монахів (ФОТО)

Архімандрит Києво-Печерської лаври УПЦ МП перейшов до ПЦУ і звернувся до монахів (ФОТО)

Перший з монахів УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі архімандрит Авраамій (Лотиш) перейшов до ПЦУ. Авраамій виконуватиме обов’язки намісника Києво-Печерської Лаври у складі ПЦУ.

Як інформує "ТСН", про це інформує пресслужба Православної церкви України.

Він звернувся до митрополита Епіфанія з проханням "затвердити його в числі братії" у складі монастиря ПЦУ у Лаврі, який було офіційно зареєстровано наприкінці минулого року.

Своєю чергою Епіфаній задовольнив його прохання та доручив Авраамію виконувати обов’язки намісника Києво-Печерської Лаври у складі ПЦУ.

Також Авраамій звернувся до монахів Лаври, який поки що залишаються у складі УПЦ МП.

Виселення УПЦ МП з Лаври: скандальний митрополит Павло заявив, що "апокаліпсис починається з України"

"Слід чесно визнати – наш дотеперішній намісник і священноначаліє в особі митрополита і Синоду крок за кроком формували сумну ситуацію, в якій ми опинилися. Замість діалогу – закритість і погрози. Замість усвідомлення необхідності правдиво, щиро і остаточно розірвати підлеглість Москві, що веде проти нас війну – туманні та половинчасті рішення і заяви, які кожен тлумачить як бажає. Замість пошуків шляхів єднання православних і примирення – розпалювання ворожнечі та протистояння", – сказав він.

В.о. намісника закликав монахів УПЦ МП "залишитися в Лаврі в складі ПЦУ" під керівництвом митрополита Епіфанія.

За інформацією священника УПЦ МП Андрія Пінчука, який активно критикує керівництво своєї Церкви, бажання залишитися у Лаврі у складі ПЦУ висловили близько 80 монахів, але їх "почали пресувати".

"Особисто цим займався економ Лаври архімандрит Зинон. Митрополиту Павлу було важливо створити картину, що в Лаврі ніхто не залишиться", – зазначив отець Андрій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УПЦ_МП #лаври
Оголошення
live comments feed...