• Головна
  • Сергій Надал пояснив, чому Тернопіль зайняв 32 місце у рейтингу найкомфортніших міст України
17:00, 3 серпня 2013 р.

Сергій Надал пояснив, чому Тернопіль зайняв 32 місце у рейтингу найкомфортніших міст України

Нещодавно журнал "Фокус" опублікував рейтинг 50 кращих міст для життя в Україні. Згідно з  цим рейтингом журналу “Фокус” Тернопіль посідає 32 місце.

“Це рейтинги не офіційні, це рейтинги проведені певним виданням під певне замовлення, тому їх не можна оцінювати як рейтинги, які дають остаточний результат про те, чи інше місто”. Про це міський голова Тернополя заявив у прямому ефірі TV-4. – “Наше місто три роки поспіль займало завжди четверте місце по якості життя в Україні і в принципі нереально опуститися на 32 місце, тому що, знаючи ті показники, які відбираються для оцінювання життя того чи іншого міста і враховуючи ті речі, які відбуваються в Тернополі і в Україні загалом принципових змін не відбулося. Тому, що там до уваги беруться такі категорії, як кількість відкритих або закритих  шкіл, що в нас не відбувалося, кількість або закритих закладів охорони здоров’я, безпека життя, тобто кількість злочинів, зменшення чого в нас постійно іде. Дуже багато чинників, фахівці міської ради вже зв’язувалися з тим виданням, яке це зробило, на жаль, вони відмовляються дати якісь певні коментарі або пояснення, але це, повірте мені, протягом року з’являться дуже багато різних видань, які видаватимуть свої рейтинги, в яких будуть кардинально протилежні результати”, – каже Сергій Надал.

“Мета рейтингу не замовити Тернопіль, а мета в тому, хто десь намагається показати себе набагато кращим. Можливо ті, хто по офіційних даних були набагато гірші, а зараз потрібно показати певний ріст. Мова не йде про те, що хтось працює проти Тернополя. Мова йде про те, що хтось може бути зацікавленим у більш високому рейтингу. А ми намагаємося працювати і робити так, щоб забезпечувати кожного дня все краще і краще умови проживання нашого міста. Якщо порівняти ті показники, по яких оцінюється будь-яке місто в Україні, ми можемо відверто говорити про те, що ми йдемо з позитивною тенденцією, програма соціально-економічного розвитку і  показники соціально-економічного розвитку, які прийняті в місті Тернополі, виконуються. І це свідчить лише про позитивну динаміку”, – зазначив Сергій Надал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...