• Головна
  • Українцям перестали виплачувати допомогу з безробіття
19:00, 3 серпня 2013 р.

Українцям перестали виплачувати допомогу з безробіття

У держави забракло грошей на допомоги та дотації. Люди нарікають на депутатів, які висмоктали із бюджету відпускні.

Центр зайнятості влаштовує людей на тимчасовий роботу, за яку мав би платити їм зарплату. Однак люди скаржаться, що грошей не бачили вже три місяці. Безробітний Олексій, колись менеджер зі збуту, який стоїть на обліку у центрі зайнятості, розповів, що роботу йому ще шукають, але допомогу з безробіття вже не платять.

"Раніше було раз на два тижні. А тепер за цілий місяць ні копійки", - нарікає безробітний. "Для себе пояснення таке: пішли у відпустку депутати, прем'єр міністр, вони отримали допомогу, відпускні, наші гроші туди і пішли з бюджету", - каже Олексій.

Міністра соціальної політики, яка ще не пішла у відпустку, безгрішні безробітні дивують, бо їй прозвітували інше. "Всі платежі, які були нараховані за червень, були повністю виконані. Мені це питання доповіла голова служби зайнятості Лазебна Марина Володимирівна", - заявила Наталя Королевська.

Марина Володимирівна знайти часу на роз'яснення ситуації не змогла. Письмову відповідь у Держслужбі зайнятості надати відмовилися. Телефоном пояснили, що коментувати нічого, бо вони все до копієчки перерахували до скарбниці. Чому кошти не доходять до адресатів, у казначейській службі прокоментувати теж відмовились. Телефоном пояснили: "Видатки центру зайнятості не є соціально захищеними видатками. Передусім виплачуються захищені видатки".

По-простому, це означає, що насамперед гроші виділяють на зарплати. На допомоги та дотації фінансів поки що бракує. Безробітним у місцевій скарбниці вже пообіцяли, що борги із зарплати виплатять скоро. Так і переказали: "Можливо, наступного тижня, а можливо, через місяць".

Нагадаємо, жінок вже почали "виживати" з роботи через новий "податок на вагітність", який додає чотири місяці до пенсійного стажу жінки, а окрім цього, ще й купу клопоту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
"Жахливий снігопад завалить ці області України вже через кілька днів, холод прийде в цей регіон": синоптики про сніг
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
Оголошення
live comments feed...