• Головна
  • Після загибелі тернопільського міліціонера жінка залишилася одна з річним немовлям
13:00, 4 серпня 2013 р.

Після загибелі тернопільського міліціонера жінка залишилася одна з річним немовлям

Напередодні Дня пам’яті працівників міліції, які загинули при виконанні службових обов’язків  в Тернопільському обласному управлінні стали вже традиційними спілкування з рідними загиблих. На зустріч до керівника управління кадрового забезпечення обласної міліції Віктора Гулича прийшла Людмила Слободян.

Чоловік Людмили Олександрівни – міліціонер-кінолог ВДСО Павло Володимирович Слободян загинув під час виконання обов’язків у квітні 2004 року. Тоді молода жінка залишилася одна з річним немовлям на руках. Піклуючись про жінку, керівники підрозділу в свій час, сприяли у її працевлаштуванні, систематично надають матеріальну допомогу.

В ході спілкування Віктор Гулич сказав:  «Наш святий обов’язок дбати про родини загиблих колег і нехай не завжди ми маємо змогу допомогти матеріально, але пам’ятайте, що Ви можете розраховувати  на нашу підтримку у будь-якій ситуації. Обіцяємо, що ми і надалі будемо докладати максимум зусиль для того, щоб сім’ї  загиблих міліціонерів не залишалися на одинці зі своїм горем та не відчували себе покинутими».

Обговорили і найбільш проблемне питання родини Слободян - це покращення житлових умов. Людмилу Олександрівну запевнили у докладені всіх зусиль у вирішенні її соціально-побутових проблем. Приємним завершенням зустрічі стало вручення керівництвом матеріальної допомоги та пропозиції щодо безкоштовного оздоровлення 10-річної доньки Віри у дитячому санаторії в місті Євпаторії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
"Жахливий снігопад завалить ці області України вже через кілька днів, холод прийде в цей регіон": синоптики про сніг
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
Оголошення
live comments feed...