• Головна
  • Коли у Тернополі запрацюють фонтани? (ФОТО)
14:00, 12 квітня 2023 р.

Коли у Тернополі запрацюють фонтани? (ФОТО)

Коли у Тернополі запрацюють фонтани? (ФОТО)

Традиційно фонтани у Тернополі починають працювати на Великодні свята. Попри те, ще цього року прогноз погоди мало не щодня змінюється, працівники "Тернопільводоканал" готують водограї до початку сезоную

Про це повідомили на Facebook-сторінці "Тернопільводоканал".

"Традиційно весняні свята – орієнтир для старту сезону фонтанів. Тож відразу кілька відділів підприємства інтенсивно працюють над поверненням водограїв у стрій.

Улюбленці тернополян і гостей міста, зокрема і на бульварі Тараса Шевченка, вже незабаром будуть готові знову милувати око", – зазначили у комунальному підприємстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фонтани #тернопіль #свята #запрацюють
Останні новини
ТОП новини
"Несамовитий снігопад замете цю частину України за тиждень, шалене похолодання вріже різким холодом": де хлине дощ?
"Картопля ніколи не прилипне до сковорідки, допоможе одна хитрість": унікальний лайфхак, який змінює життя кулінарів
ТЦК почне масово хапати чоловіків цієї категорії прямо з 1 жовтня, названо перелік ознак мобілізованих: мобілізація, повістки
"Мороз скує здоровенний регіон України холодом, мешканців попереджають про снігопад і похолодання": пре злива і сніг
Оголошення