
11:58, 5 травня 2023 р.
"Це ваші проблеми": Пригожин анонсував вихід найманців ПВК "Вагнер" із Бахмута

ПВК "Вагнера" оголосила, що через нестачу боєприпасів 10 травня вона виходить з міста Бахмут Донецької області і передає позиції російським кадровим підрозділам.
Про це 5 травня заявив власник компанії Євгеній Пригожин, повідомляє ТСН.
"Я повідомляю офіційно: нести без боєприпасів втрати в Бахмуті мої хлопці не будуть. Тому від 10 травня ми виходимо із населеного пункту Бахмут. Нам залишилося взяти понад два кілометри з 45. Але якщо ви не хочете подарувати перемогу росіянам взяттям Бахмуту — це ваші проблеми", — заявив Пригожин.
Пригожин також уточнив, що через відсутність боєприпасів виводить "вояків" приватної кампанії, бо тут вони "приречені на безглузду загибель".
З його слів, рада командирів ПВК "Вагнер" ухвалила рішення утримувати позиції і продовжувати наступ на Бахмут до 10 травня 2023 року, "щоб святе для росіян свято – 9 травня, День перемоги – зустріти блиском російської зброї".
Після того, як ПВК "Вагнер" "залиже рани", Пригожин обіцяє знову повернути її на фронт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:41
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:10, Вчора
28
12:14, Вчора
85
10:27, 30 квітня
18:19, 30 квітня
live comments feed...