• Головна
  • Вибили скло, аби врятувати: у Тернополі дитина залишилася всередині зачиненого автомобіля (ФОТО)
18:30, 10 травня 2023 р.

Вибили скло, аби врятувати: у Тернополі дитина залишилася всередині зачиненого автомобіля (ФОТО)

Вибили скло, аби врятувати: у Тернополі дитина залишилася всередині зачиненого автомобіля (ФОТО)

Тернопільські рятувальники долучалися до допомоги батькам малолітньої дитини, яка опинилась в зачиненому автомобілі у дитячому авто кріслі 10 травня.

Про це повідомляють у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.

Пригода сталася на вулиці Карпенка. З технічних причин авто зачинилось, а ключі знаходились в салоні.

Рятувальники в присутності батьків за допомогою спеціального обладнання для руйнування скла вибили скло з водійської сторони та надали доступ до дитини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автомобіль #дитина #зачинене #батьки #рятувальники
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
Оголошення
live comments feed...