
12:25, 23 травня 2023 р.
Розповідав, що машину вкрали: у Тернополі патрульні виявили водія, який перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння (ФОТО)

Учора, 23 травня, близько 22-ї години на спецлінію 102 надійшло повідомлення про незаконне заволодіння транспортним засобом. Чоловік пояснив, що невідомі особи викрали його автомобіль Nissan зі стоянки на вулиці Йосипа Сліпого. Патрульні, переглянувши відео з камер спостереження, з'ясували, що заявник самостійно перепаркував автівку на вулицю Богдана Хмельницького.
Про це розповідають на Facebook-сторінці патрульної поліції області.
Охоронці порядку склали на заявника постанову за статтею 183 (Завідомо неправдивий виклик спецслужб) КУпАП за свідомо неправдивий виклик поліції.
Крім того, близько 2-ї години ночі, патрулюючи на вулиці Вояків дивізії "Галичина", інспектори знову виявили вищевказаний автомобіль, який перебував на вулиці під час дії комендантської години.
Інспектори зупинили автівку та, спілкуючись з водієм, виявили у нього явні ознаки алкогольного сп'яніння.
Результат проведеного огляду виявився позитивним, прилад Драгер зафіксував 1,04 проміле алкоголю в крові водія.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
11:05
ТОП новини
Оголошення
09:21, 16 червня
33
12:00, 16 червня
37
18:48, 17 червня
15
12:49, 16 червня
25
live comments feed...
Коментарі