• Головна
  • "Ця ніч була для мене, напевно, найстрашнішою у моєму житті": відомий танцівник та учасник популярного телепроєкту розповів про те, як втратив на війні брата (ФОТО)
16:25, 24 травня

"Ця ніч була для мене, напевно, найстрашнішою у моєму житті": відомий танцівник та учасник популярного телепроєкту розповів про те, як втратив на війні брата (ФОТО)

"Ця ніч була для мене, напевно, найстрашнішою у моєму житті": відомий танцівник та учасник популярного телепроєкту розповів про те, як втратив на в...

Відомий український танцівник, модель та учасник телепроекту "Супермодель по-українськи" Назар Грабар з початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини. У день, коли хлопець отримав поранення в груди, у нього загинув брат, який також боронив країну на передовій.

Ілля та Назар Грабари служили в одному підрозділі.

Як розповів Назар у програмі "Зе Інтерв'юер", коли уламок від гранати влучив йому у груди, він до останнього не хотів казати командиру, що поранений.

"Тому що за сто метрів на позиції збоку був мій брат. Я думаю: зараз скажу, що поранений, він же вилізе і бігтиме до мене. Тому я сказав, що зі мною все добре, але щось є у грудях. Але що довше ми сиділи, то більше мене заливало кров'ю. Мені стало холодно - почалася гіпотермія, тобто крові я втрачав чимало. Тому командир роти сказав, щоб мене оглянули", – розповів Грабар.

"Ця ніч була для мене, напевно, найстрашнішою у моєму житті": відомий танцівник та учасник популярного телепроєкту розповів про те, як втр..., фото-1

Все-таки медики сказали, що Назару треба зробити рентген в іншому місці, до якого треба було їхати хвилин 40.

До останнього хлопець не хотів їхати і залишати брата, але поранення для Грабара могло завершитися фатально. Тому після рентгену захисника відправили до клініки, де могли витягти уламок і провести операцію.

"Ця ніч була для мене, напевно, найстрашнішою у моєму житті": відомий танцівник та учасник популярного телепроєкту розповів про те, як втр..., фото-2

Назар пригадує, що всі три години, поки їхав в автобусі до клініки, він плакав. Втім весь цей час Назар писав зв'язківцям і запитував, як його брат Ілля. Тоді брат-захисник ще був живий.

"Я весь час пишу зв'язківцям: "Як там Ілля? Скажіть йому, що я норм, що скоро я повернуся". Мені відповідають, що все гаразд – Ілля ліг спати, все тихо. І так цілий день: я питаю, як Ілля, мені відповідають, що все добре", – поділився Назар.

"Ця ніч була для мене, напевно, найстрашнішою у моєму житті": відомий танцівник та учасник популярного телепроєкту розповів про те, як втр..., фото-3

У той день Назар після двох діб вперше зміг заснути. Але його сон перервав командир телефонним дзвінком.

"Десь опів на першу ночі телефонує мені командир. Я піднімаю, і перші слова які я чую, він каже: "Вибач Назаре, не вберегли. Ілля загинув". Моя реакція – я не вірю. Я вибігаю з палати я кажу: "Не може бути! Не може такого бути". Він каже: "Їх накриває, капєц – і танками, і мінометом, всім-всім. Ми вже декілька годин намагаємося витягти з позиції тіло, але накриває так, що капєц. Вже більше шести поранених, хто намагався витягти. Ця ніч була для мене, напевно, найстрашнішою у моєму житті. Всю ніч я простояв в лікарні на колінах і ридав", - розповів, ледь стримуючи сльози, захисник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#назар_грабар #танцівник #балет #Ілля #брат #загинув #спогади #фронт #поранення #життя #сльози

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
"Дуб, горіх та клен заборонені": українцям більше не можна висаджувати дерева із визначеного списку
Оголошення
live comments feed...