• Головна
  • Вона була вічливою та приємною дівчинкою: трагічно обірвалось життя школярки на Тенопільщині (ФОТО)
09:52, 25 травня 2023 р.

Вона була вічливою та приємною дівчинкою: трагічно обірвалось життя школярки на Тенопільщині (ФОТО)

Вона була вічливою та приємною дівчинкою: трагічно обірвалось життя школярки на Тенопільщині (ФОТО)

Вчора, 24 травня, на Кременеччині померла дев'ятикласниця Новосад Діана.

Трагічну звістку повідомили на Facebook-сторінці Жолобівськох гімназії.

"Друзі, однокласники, колектив гімназії та батьки висловлюють щирі співчуття з приводу передчасної смерті учениці 9 класу Новосад Діани - мамі, родині та близьким. Неможливо словами передати весь біль від втрати, для кожного хто знав Діаночку, вона була хорошою подругою, ввічливою, доброю та привітною дівчинкою. Ми щиро співчуваємо родині та рідним, адже здавалося б життя попереду, та Бог забрав до себе янгола. Молимося за вічний спокій її душі. Хай спочиває з миром", - йдеться у дописі.

Як повідомляє "Терміново", школярка розбилася на санній трасі.

"Дівчинка загинула під час тренування, коли на швидкості вилетіла з траси. Вчилася дівчинка у Жлобівській гімназії", - повідомляють на сайті.

Редакція 0352.ua висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#траса #санна #тренування #померла #тернопільщина #кременеччина #дев'ятикласниця

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
"Дощі та грози насуваються на цілий регіон України, завтра злива накриє конкретну місцевість": температура приголомшить
Оголошення
live comments feed...