• Головна
  • Тернопільська психлікарня матиме потужний дах
18:30, 8 серпня 2013 р.

Тернопільська психлікарня матиме потужний дах

Проведення реконструкції шатрового даху адміністративного корпусу та корпусу психіатрії Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні на суму 3 млн 111 тис. грн. погодили сьогодні в облдержадміністрації.

Особливістю цієї реконструкції є те, що державних коштів на неї нема, а тому доведеться брати кредит. Окрім згаданої суми, керівництво ОДА також схвалило проект добудови у  психоневрологічній лікарні нового приміщення для обласного центру морфологічних досліджень та судово-медичних експертиз. Ця добудова обійдеться у 5,6 млн грн., і, що важливо, теж кредитних коштів(!!!).

Обидва проекти сьогодні було схвалено на нараді під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Василя Гецька, яка стосувалася питань виконання постанови Кабінету Міністрів України щодо здійснення головними розпорядниками бюджетних коштів капітальних видатків понад обсяги встановлених бюджетних призначень.

Загалом було розглянуто 14 соціально-економічних проектів в галузі освіти, для реалізації яких мають бути залучені кредитні кошти під державні гарантії згідно вищезгаданої постанови Кабінету Міністрів України, та по одному – в галузі культури та соціального захисту.
Усі їх скеровано на погодження до галузевого Віце-прем’єр-міністра та в АТ «Укрексімбанк».

От тільки, що саме мається на увазі під «державними гарантіями», і чи не доведеться потім лікарняним закладам повертати кредит власним майном в ОДА не повідомляють.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Сотні тисяч чоловіків будуть покарані, таких різких заходів від ТЦК ухилянти не чекали": 4 можливі наслідки і мобілізація
"В Україну йде несамовита негода, навіжена злива повертається в області": ніхто не чекав на такий град, дощ і грозу
"Шалена інфекція поширюється в областях України, хвороба викликає ураження горла і шкіри": діти та дорослі в небезпеці
"Зняли більше 120 тисяч гривень": у Тернополі виконавча служба зняла гроші, які надійшли матері за загиблого на фронті сина
Оголошення
live comments feed...