• Головна
  • Брати Суркіси куплять контрольний пакет «Тернопільобленерго»
17:30, 9 серпня 2013 р.

Брати Суркіси куплять контрольний пакет «Тернопільобленерго»

Енергопостачальна компанія «Львівобленерго» має намір купити 50,99% держпакет акцій підприємства «Тернопільобленерго», до підготовки приватизації якого Фонд держмайна розпочав у червні 2013 року, йдеться в повідомленні «Львівобленерго» в офіційному бюлетені «Цінні папери України».

Згідно з повідомленням, компанія має намір придбати 31 млн 154 тис. 360 штук простих іменних акцій загальною номінальною вартістю 7 млн 788 тис. 590 грн. Також у повідомленні зазначається, що придбання планується здійснити шляхом участі у конкурсі, який буде проведено Фондом Державного майна України.

У червні 2013 року Фонд державного майна України (ФДМУ) почав підготовку до проведення приватизаційних конкурсів з продажу контрольних держпакетів акцій п'яти обленерго. Зокрема, розпочата підготовка конкурсів з продажу 65,009% «Хмельницькобленерго», 65% «Миколаївобленерго», 60,248% «Запоріжжяобленерго», 50,999% «Тернопільобленерго», 60,001% «Харківобленерго».

Довідка
«Тернопільобленерго» було створено 15 лютого 1999 року. Компанія здійснює ліцензійну діяльність з постачання і передачі електроенергії на території Тернопільської області.
В даний час 50,999% акцій компанії володіє державний енергохолдинг НАК «Енергетична компанія України», 24,99% - Bikontia Enterprises Limited, 15,1% - Larva Investments Limited (обидві Кіпр).

"Львівобленерго" - монополіст з постачання електроенергії у Львові та Львівській області.
Найбільшими приватними акціонерами компанії є кіпрські Margaroza Commercial Limited і Lex Perfecta Limited, що володіють по 25% акцій обленерго, Zocatini Enterprises Ltd і Miosaria Commercal Ltd, що володіють по 13,4921%, а також Kerelio Commercial Limited володіє 12,19% акцій компанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
"Жахливий снігопад завалить ці області України вже через кілька днів, холод прийде в цей регіон": синоптики про сніг
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
Оголошення
live comments feed...