• Головна
  • Через стічну решітку у центрі Тернополя смердить каналізацією
13:00, 11 серпня 2013 р.

Через стічну решітку у центрі Тернополя смердить каналізацією

Про це тернополяни написали на сайті міської ради у рубриці “Питання-відповіді”.

“На початку вулиці Листопадовій на перетині з вулицею Грушевського біля магазину “Хубертус”  є стічна решітка,  з якої постійно іде сморід особливо перед зміною погоди. Невже важко цю решітку замінити на люк, аби фекаліі, які ідуть аж до вокзалу не мали віддушену в центрі. До речі, стік стічних вод в фекальну каналізацію є недопустимим згідно ДБН норм.  Будь ласка, замініть дану решітка на люк, щоб в центрі Європейського міста запах фекалій не виходив, щоб гостям та мешканцям було відчутно чисте місто, а не запах каналізації. Хотів би дізнатися, як планується і коли ліквідувати цю проблему”.

“08.08.2013р. працівниками КП «Тернопільводоканал», управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології та відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради проведено комісійне обстеження щодо піднятого питання. Під час обстеження встановлено, що зазначений колодязь підключений до госпфекальної каналізаційної мережі без запобіжних пристроїв. Для припинення виділення сторонніх запахів зобов’язано КП «ТМШЕД» провести реконструкцію даного колодця, а саме влаштувати зворотній клапан в місці примикання відвідної труби до каналізаційного колектора”, – йдеться у відповіді міської ради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Вражаючий снігопад засипле ці області прямо завтра, лютий мороз суне в цей регіон": синоптики попередили про холод
"Радикальні зміни чекають пенсіонерів з 1 березня": українцям переглянуть розміри пенсій, такого "сюрпризу" ще не було
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Дикий снігопад пре в ці області України з шаленою люттю, сильний мороз накриє цілий регіон": синоптики про сніг і холод
Оголошення
live comments feed...