• Головна
  • «Кому не подобається – є багато інших достойних професій»: головний поліцейський Тернопільщини пояснив, чому його підлеглі тепер працюватимуть і у вихідні
17:02, 27 червня

«Кому не подобається – є багато інших достойних професій»: головний поліцейський Тернопільщини пояснив, чому його підлеглі тепер працюватимуть і у вихідні

«Кому не подобається – є багато інших достойних професій»: головний поліцейський Тернопільщини пояснив, чому його підлеглі тепер працюватимуть і у ...

Піля того, як поліцію Тернопільщини очолив Сергій Зюбаненко, в правоохоронців краю робочий день починається на годину раніше, крім того субота тепер для них – звичайний робочий день.

Зюбаненко пояснює: такі темпи задав, щоб швидше самому зорієнтуватися в тому, що відбувається в області.

«Я теж сімейна людина, тим паче в мене зараз 2-місячна дитина. І розумію, що допізна сидіти на роботі – це не дуже добре. Але також хочу швидко вникнути в усі справи. Тому зараз можу працювати і до 22 год. Але це не весь особовий склад так працює. Окремі керівники, мої заступники. Я не прихильник, щоб люди працювали до ночі. Тому керівникам дано завданння організувати роботу так, щоб ми мали і результати, і при цьому працівників не затримувати. Щодо суботи… У нас же війна. На фронті ж немає вихідних, там люди воюють і в суботу, і в неділю», – зауважив новий головний поліцейський Тернопільщини.

Він пояснює, що є дуже вимогливим до себе, а тому вимогливим і до підлеглих.

«Я це все роблю не для того, щоб підлеглим створити незручності. Просто на попередніх своїх посадах я побачив, що мої методи приносять результати. А якщо хтось незадоволений, то є інші достойні професії», – підсумував Зюбанененко.

Він також запевнив, що з його приходом відбудуться кадрові зміни.

«Зараз такі тенденції в поліції, що пропрацював 3 роки – і потім ідеш на підвищення чи відбувається ротація. Наразі поставив виконувати обов’язки керівників районних управлінь інших людей, бо мене цікавить незалежний погляд на те, що там відбувається. Той, хто виявить проблеми, має шанс залишитися керувати, показати, як він може вирішити виявлену проблематику», – розповів Зюбаненко.

Коментуючи питання щодо того, що головний поліцейський Тернополя є членом Тернопільського міськвиконкому й іноді голосує за питання, від яких не в захваті тернопляни, Сергій Зюбаненко зазначив, що не виключає і тут кадрових змін.

Він пояснив, що коли був керівником поліції Львова, то теж отримав пропозицію стати членом міськвиконкому, однак від цієї пропозиції відмовився.

«Стосовно начальника Тернопільського районного управління – так правильно називається ця посада – будемо аналізувати ситуацію. Якщо виникатимуть якісь питання, то можуть бути прийняті рішення, в тому числі і кадрові», – сказав головний поліцейський Тернопільщини.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Зюбаненко #ротація #кадрові зміни

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Не герой
27 червня, 19:02
Бабусь проганяти біля "Збруча" і "курців" на зупинках можуть. Форма одягу і присяга одинакова з військовими. Пора служити Україні!
Останні новини
Оголошення
live comments feed...