• Головна
  • Чому «Тернопільводоканал» оштрафували на 300 тис. гривень?
12:00, 13 серпня 2013 р.

Чому «Тернопільводоканал» оштрафували на 300 тис. гривень?

Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України оштрафувала КП «Тернопільводоканал» на 300 тис. грн за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

За результатами проведеного Тимчасовою адміністративною колегією Комітету розслідування було встановлено, що КП «Тернопільводоканал» займає монопольне (домінуюче) становище на ринках послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в територіальних межах міста Тернополя, де розташовані діючі межі цього підприємства.

Так, КП «Тернопільводоканал» при видачі технічних умов  нав’язувало окремим споживачам необґрунтовані вимоги щодо встановлення лічильника води у метрологічному класі «С» з передавачем імпульсів та радіомодулем, аналогічним Scout P2, виробництва компанії  Sensus, що може призвести до ущемлення інтересів споживачів.

Такі дії комунального підприємства є порушенням пункту 2 статті 50 та частини першої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції». У зв’язку з цим, Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України зобов’язала КП «Тернопільводоканал» припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...