• Головна
  • Дорога чи полігон для випробовування водіїв та автомобілів: як на Тернопільщині ремонтують дороги? (фото)
09:45, 13 серпня 2013 р.

Дорога чи полігон для випробовування водіїв та автомобілів: як на Тернопільщині ремонтують дороги? (фото)

На Тернопільщині триває ремонт доріг. Ще тиждень-два тому стан центральної дороги, яка проходить райцентром Монастирського району, нагадував полігон для випробовування вправності водіїв та автомобілів.

Щоб проїхати нею, особливо на ділянці біля хірургічного корпусу, потрібно було володіти неабиякою майстерністю. Звичайно, така ситуація викликала чимало нарікань від жителів міста. Розуміли її і в райдержадміністрації, тому довелося затратити чимало зусиль, щоб впорядкувати належним чином дорожнє полотно. Місцеві скептики твердили, що цей ремонт тільки показовість перед проведенням щорічного фестивалю лемківської культури, і як тільки він мине, закінчаться й роботи.

- Звичайно, - каже голова РДА Іван Білик, - до прийому чисельних гостей ми хотіли підготуватись якнайкраще. Але не це головне. Капітальний ремонт полотна назрів вже давно, оскільки останній раз воно встелялося, напевно, ще до незалежності України. Ми зуміли організувати роботу, залучити кошти для того, аби мати спокій з центральною дорогою, своєрідним лицем міста, протягом кільканадцяти років. Хочу подякувати голові обласної державної адміністрації Валентину Хоптяну, який з розумінням поставився до проблем району і завдяки якому ми мали змогу впорядкувати центральну дорогу міста. Сподіваюся, що таким чином ми будемо продовжувати ремонт шляхів й на інших ділянках.

monast
monast2

 

monast4

 

monast5

 

monast6

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...