• Головна
  • На Тернопільщині масово загинула риба, підозрюють злив нечистот (ВІДЕО)
11:29, 18 липня 2023 р.

На Тернопільщині масово загинула риба, підозрюють злив нечистот (ВІДЕО)

На Тернопільщині масово загинула риба, підозрюють злив нечистот (ВІДЕО)

Про снулу рибу у річці Гнізна на лінію "102" повідомили жителі села Застав'є.На місце пригоди виїжджали працівники поліції та екологи.

У ході перевірки експерти виявили без ознак життя понад 80 рибин серед якої - щука, плітка, білизна, головань. Екоінспектори припускають кілька причин загибелі риби.

Перша - це ймовірний скид нечистот. До другої причини відносять брак кисню.

Екологи зробили замір кисню і результат показав, що його в 3 рази менше норми. На момент перевірок температура води була 25 градусів і це могло спровокувати те, що риба вискакувала з води і гинула.

Висновки щодо загибелі риби будуть після проведення досліджень. Екологи взяли взірці води для проведення експертизи. Направили на обстеження і рибу.

Даний факт слідчі внесли в ЄРДР згідно з частиною 2 статті 242 (Порушення правил охорони вод, що спричинили масову загибель тварин) ККУ. Триває перевірка.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#риба #загибель
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Оголошення