![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
10:14, 20 липня 2023 р.
Не стало гарячої води у багатьох тернополян: у чому причина
![Не стало гарячої води у багатьох тернополян: у чому причина Не стало гарячої води у багатьох тернополян: у чому причина](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як повідомляє КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», у зв’язку з проведенням гідравлічних випробувань від 19 липня призупинено подачу гарячої води до окремих будинків у Тернополі.
На час проведення випробувань гаряче водопостачання припинять за адресами: вул. Братів Бойчуків, 1, 1-А, 17; 15 Квітня, 1, 3, 3-Б, 5, 5-Б; просп. Злуки, 53, 55, 57.
Фахівці підприємства будуть виконувати роботи по 2 серпня. Адміністрація КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
00:31, 15 липня
12:09, 16 липня
81
live comments feed...