• Головна
  • Як виглядає план “червоних ліній” магістральних вулиць Тернополя? (фото)
14:00, 15 серпня 2013 р.

Як виглядає план “червоних ліній” магістральних вулиць Тернополя? (фото)

Сьогодні в рамках поетапного оприлюднення генерального плану  Тернополя у міській раді репрезентували  другий етап плану “червоних ліній” магістральних вулиць  Тернополя. Даний план виноситимуть на затвердження на завтрашній сесії міської ради.

За словами начальника управління містобудування, архітектури та кадастру міської ради Василя Бесаги, генеральний план дає можливість впорядкувати забудови в місті.

“Суть містобудівної документації  – це впорядкування забудови в місті, також чітко визначені межі щодо вуличної мережі, інженерних комунікацій і межі, де можуть юридичні та фізичні особи проводити будівництво. Починаючи ще з 80–х років, коли  був генеральний план, вносилися деякі корективи, а зараз ми їх затвердили у повному об’ємі.  До кінця жовтня вся документація буде затверджена і оприлюднена на сайті міської ради”, – зазначив Василь Бесага.

“Червоні лінії були визначені з 80-х років. Зі здобуттям Незалежності у 90-91 роках, ви знаєте, що пішли такі суб’єкти господарювання, де вкладувалися інвестиційні кошти і ті лінії, які були визначені  ще генеральним планом, можливо інколи  ігнорувалися. Люди почали приватизувати землю, своє майно і  ми вже дійшли логічно,  щоби і для міста була межа і розширити вулицю. Бо іде великий наплив транспорту, – каже Василь Бесага, –  “Є чітко визначена межа “червоних ліній” і межа вуличного полотна.  Вуличне полотно може мати 15 метрів, а червоні лінії - 30.”

DSCF6976

 

DSCF6969

 

DSCF6974

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
СБУ викрила 18-річного уродженця Тернополя, який пішов воювати в лавах терористів
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
Оголошення
live comments feed...