• Головна
  • Тернопільські депутати ставлять під сумнів роботу електронної системи для голосування «Віче»
15:00, 16 серпня 2013 р.

Тернопільські депутати ставлять під сумнів роботу електронної системи для голосування «Віче»

Голова фракції ВО «Свобода» в Тернопільській міській раді Ірина Бурда поставла під сувмнів роботу електронної системи для голосування «Віче».

А все сталося через результативне голосування по проекту №15 порядку денного «Про передачу майна» (передачу в власність міській прокуратурі приміщення в центрі Тернополя площею майже тисячу квадратних метрів). Воно в таємному режимі (ініціатива депутата-бютівця сергія Кирика) було проголосовано 36 голосами «за». І це при тому, що, як заявила Ірина Бурда фракція ВО «Свобода» чисельністю 31 чоловік голосувала у повному складі проти цього питання, повідомляє кореспондент "Номер один".

Після взятої 10-хвилинної перерви Ірина Бурда просила голову міськради Сергія Надала повернутися до цього питання. Натомість депутат міськради Петро Гринчишин (фракція «Фронт змін») висловив думку, що цього робити не потрібно, бо в такому випадку потрібно ледь не при кожному спірному голосування ставити питання про можливий збій у системі «Віче».

Питання про повернення до розгляду питання №15 таки було поставлено на голосування, однак воно не набрало потрібної кількості голосів (за нього проголосували тільки 27 депутатів), відповідно передача приміщення міській прокуратурі залишено в силі. Разом з тим, можна зробити висновок, що не все так добре в самій фракції ВО «Свобода», адже не їх голосів не було б проголосовано жодне питання порядку денного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...