• Головна
  • Показовий демарш: депутати одразу покинули залу, коли на засідання президії Тернопільської облради зайшов Михайло Головко
08:20, 22 серпня 2023 р.

Показовий демарш: депутати одразу покинули залу, коли на засідання президії Тернопільської облради зайшов Михайло Головко

 Показовий демарш: депутати одразу покинули залу, коли на засідання президії Тернопільської облради зайшов Михайло Головко

Н сьогодні скликали сесію обласної ради. Учора ввечері Кореспонденти Суспільного телефоном запитали голів фракцій у Тернопільській обласній раді, чи будуть їхні представники на сесії та як ставляться до того, що головуватиме Михайло Головко.

Голова фракції "Європейська Солідарність" Степан Барна відповів:

"Я зараз перебуваю на сході, я точно не можу сказати, але позиція фракції "Європейська Солідарність" полягає в тому, що ми за будь-яких обставин прийдемо на сесію обласної ради, якщо депутати є на місці".

Щодо головування Михайла Головка каже так:

"В нас питання не в Михайлі Головку. В нас питання до всієї коаліції, в якій перебуває "Свобода", "Слуги народу", "Довіра", які взяли персональну відповідальність за те, що відбувається сьогодні в Тернопільській обласній раді. Наголошую, що голову обласної ради обрала ця коаліція, з цих партій. Так само як голова обласної ради вніс прізвища заступників і за них так само голосував. Це їхня відповідальність. Нехай вони несуть відповідальність за те, що відбувається. Мені соромно дивитися на те, що відбувається, перебуваючи на сході держави, де відбувається війна, де хлопці віддають свої життя".

Голова фракції політичної партії "Слуга народу" в Тернопільській обласній раді Ярослав Захарків каже:

"Наша позиція така, що ми хочемо, щоб всі навчилися жити по закону. Існує такий правовий принцип, як "презумпція невинуватості", який каже, що людину не можна засуджувати, поки її провину не буде доведено у встановленому законодавством порядку, згідно з вироком суду. Ми за верховенство права, яке панує у Сполучених Штатах і у всіх Європейських країнах. Тому було б дуже добре дочекатися до рішення суду. І тоді вже суд вкаже, чи людина винна, чи невинна, але ми однозначно завтра будемо присутні на сесії й будемо працювати. Це позиція кожного депутата, не тільки "Слуг народу", що є закон, буде прийняте рішення, чи людина винна, чи невинна. Якщо винна – то все, корупціонери не повинні працювати".

Також він розповів, що під час засідання президії Тернопільської обласної ради, коли зайшов Михайло Головко – більшість присутніх покинули залу:

"Так, таке було і я вийшов також. Я не бачив, хто лишався в залі".

На цьому засіданні президії обласної ради мали розглядати проведення третього пленарного засідання п‘ятої сесії Тернопільської обласної ради, порядок денний та присвоєння Сергію Королю звання "Почесного громадянина Тернопільської області" (посмертно), йдеться на сайті обласної ради.

Роман Мороз, голова фракції політичної партії "Батьківщина" у Тернопільській обласній раді каже:

"Сесію провести обов’язково треба, бо назбиралось багато господарських питань, які треба вирішити. Щодо головування Михайла Головка – я свою позицію сьогодні висловив на погоджувальній раді, де були всі голови постійних комісій, депутатські фракції, представники від різних партійних структур, я, напевно що, не підтримую, бо це якось неправильно".

Голова фракції ВО "Свобода" в Тернопільській обласній раді Михайло Тимошик телефоном розповів:

"Якщо на завтра скликана сесія – то вона мала б відбутись. Є розпорядження виконувача обов’язків, тобто, ніхто його не скасовував, наскільки я розумію. Тобто, сесія на завтра мала б бути. На котру годину – то я не знаю, ще ніхто не повідомляв".

На запитання, як ставиться до того, що головуватиме на сесії Михайло Головко, відповів:

"Я цього не знаю, це питання голови і апарату обласної ради. Завтра, я так розумію, буде видно зранку".

Представники "Свободи", "Довіри" та "За майбутнє" наразі не відповіли на телефонні дзвінки кореспондентів Суспільного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #Головко

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Пето
22 серпня 2023 р., 14:36
А скільки вже можна красти, а людям брешуть, що грошей немає!
ТОП новини
"30 000 грн зарплати на місяць": пенсіонерів, яким потрібна робота, терміново кличуть на вигідні вакансії
"Я завжди мріяла бути мамою дівчинки": дружину відомого співака з Тернопільщини Віктора Павліка звинуватили у хайпі на вагітності
Стало відомо, чому знаний на Тернопільщині аграрій Петро Гадз вирішив продати половину бізнесу
"Шалена гроза пре в ці області прямо зараз, лютий град накриє цей регіон": де буде дощ, негода і жахливий вітер до 20 м/с
Оголошення
live comments feed...