• Головна
  • Тернопільські бібліотеки ламають стереотипи
21:00, 17 серпня 2013 р.

Тернопільські бібліотеки ламають стереотипи

Тернопільські бібліотеки перевернуть стереотипи про запилені стелажі з багатотомними книгами і похмурі читальні зали. Тернополяни, які і без того читають активно, проте у бібліотеках тепер проводитимуть ще більше часу.

Бо ж кілька з них стануть ще й музеями, наприклад музеєм іграшки чи етноцентром, або ж місцем дитячих майстер-класів, як дитяча бібліотека №3 на Східному масиві. Там вже готуються до відкриття, яке запланували на 25 серпня. Решту оновлених бібліотек також відкриють до Дня міста, повідомляє тв4.

Дитяча бібліотека №3 на бульварі Данила Галицького. Упродовж року маленькі тернополяни щодня приходять сюди, аби знову отримати нову цікаву книгу. Проте тепер діти бігатимуть сюди ще охочіше. Адже заклад стане бібліотекою дитячої творчості, у якій проводитимуть майстер-класи.

Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради: "Це будуть дитячі майстер-класи. Майстер-класи, де вони прямо в бібліотеці можуть навчитися малювати, вишивати, крім того ми зробили там станки, де вони ткацтвом будуть займатись. Тобто головне - це цікавий запал".

А ще бісероплетіння, декупаж, виготовлення ляльки-мотанки, писанкарство, витинанка, квілінг і навіть тату. Відкрити центр планують вже 25 серпня. Тоді ж проведуть перші майстер-класи з малювання та бісероплетіння. Зараз же активно втілюють ідею в життя. На все часу небагато, а от роботи вдосталь. Працівникам бібліотеки допомагають майстри. Бо ж інтер'єр треба доповнити і стилізувати. Нещодавно на стіні читального залу з'явилась пава. Такий же малюнок є на плакаті і навіть на клумбі перед входом у бібліотеку. Звичні та одноманітні столи залу тепер зовсім несхожі один на одного. Візерунки на кожному з них висвітлюють окреме заняття. За такими не лише рукоділлям займатись, а й читати цікавіше, бо навіть оновлений, заклад все ж залишається бібліотекою. До відкриття ще є час, тому поки готові не всі меблі. Проте за допомогою декупажу, зусиллями добровольців та працівників закладу, навіть старі речі знову отримають нове життя. Побільшає і відвідувачів, сподіваються працівники закладу. Розклад майстер-класів обіцяють оприлюднити після відкритття центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...