• Головна
  • Кинулися рятувати, але вир води призвів до непоправного: деталі трагедії на Тернопільщині
10:28, 29 серпня 2023 р.

Кинулися рятувати, але вир води призвів до непоправного: деталі трагедії на Тернопільщині

Кинулися рятувати, але вир води призвів до непоправного: деталі трагедії на Тернопільщині

Перепливаючи Дністер, потонув 37-річний житель Чортківщини.

Трагедія сталася біля паромної переправи між селами Худиківці Чортківського району та Перебийківці Дністровського р-ну Чернівецької області.

Зі слів очевидців, чоловік намагався перепливти Дністер. Хоч річка тепер не така повноводна, та сильна течія закрутила плавця.

На порятунок кинулися працівник паромної переправи та один зі свідків, проте врятувати чоловіка не вдалося.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу.

Поліцейські застерігають краян бути обережними на воді.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#втонув #Дністер

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...