• Головна
  • В кожній тернопільській школі з`явиться інтернет-портал?
15:00, 18 серпня 2013 р.

В кожній тернопільській школі з`явиться інтернет-портал?

Відповідне рішення підписав міський голова Тернополя Сергій Надал "Про створення і функціонування освітнього комплексу Інтернет-порталів «Нова школа» в загальноосвітніх навчальних закладах м.Тернополя".

З метою модернізації системи управління і моніторингу, виробничих та особистісних взаємовідносин між усіма учасниками навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах м.Тернополя на основі інформаційно-комунікаційних технологій, на виконання Державної цільової програми впровадження в навчальний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 494, враховуючи звернення ПП «Міжнародний Інтернет союз»:

1.До 01.10.2013р. створити освітній комплекс Інтернет-порталів «Нова школа» в пілотних загальноосвітніх навчальних закладах.

2. Управлінню освіти і науки міської ради спільно з Тернопільським комунальним методичним центром науково-освітніх інновацій та моніторингу забезпечити:

- розробку положення про функціонування освітнього комплексу Інтернет-порталів «Нова школа»;

- організацію та координацію заходів пов’язаних із функціонуванням освітнього комплексу Інтернет-порталів «Нова школа»;

- участь у відповідних заходах загальноосвітніх навчальних закладів м.Тернополя;

- надання методичних рекомендацій педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів щодо функціонування освітнього комплексу Інтернет-порталів «Нова школа».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...