![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
13:27, 14 вересня 2023 р.
На Тернопільщині депутати звільнили з посади першу заступницю мера
![На Тернопільщині депутати звільнили з посади першу заступницю мера На Тернопільщині депутати звільнили з посади першу заступницю мера](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора, 13 вересня, відбулася чергова сесія Бережанської міської ради.
Під час пленарного засідання депутати Бережанської міської ради розглянули питання щодо дострокового припинення повноважень першої заступниці міського голови Марії Лук'янової, пишуть Тернополяни.
У пояснювальній записці йдеться, що чиновниця сама вирішила піти з посади.
Дану інформацію Марія підтвердила і у Фейсбук.
"Дякую міському голові та депутатському корпусу за розуміння та підтримку даного рішення, ініційованого мною особисто. Думаю, наша співпраця за нових обставин буде більш продуктивною. Вірю, що Бережани - то не чистилище перед Раєм, а благодатний край. Наше спасіння у згуртованості, взаємній повазі, вмінні брати і нести відповідальність за нашу діяльність чи бездіяльність. На сьогодні я вичерпала себе на цій посаді. Рухаюсь далі",-відзначила Марія Лук'янова.
Відтак, депутати підтримали дане рішення та звільнили пані Марію із займаної посади.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:04, 16 липня
82
12:12, 16 липня
15
live comments feed...