![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
15:33, 19 серпня 2013 р.
У Тернополі піднесена атмосфера: місто святкує Спаса (ФОТО)
Багатьох людей із красивими квітково-фруктовими композиціями можна побачити сьогодні на вулицях Тернополя.
У центральних храмах на всіх богослужіннях з нагоди свята Преображення Господнього або по-народному Спаса доволі людно: тернополяни, згідно з традиціями, приходять святити дари садів.
Окрім звичних для нашого краю яблук, грушок та слив дехто приносив на освячення персики, виноград, банани і навіть порізану диню.
Під храмами – чимало уже готових квітково-фруктових букетів, біля катедри одна жіночка композиції робила на очах замовників залежно від їхніх побажань. Ціни на букети по місту однакові – від 5 до 10 грн, якщо до яблук чи грушок ще вплетений виноград, то продавці і просили 15 грн. При цьому в окремих місцях букети мали вже далеко нетоварний вигляд, а вщент зів’ялі трави свідчили, що такі композиції продають ще відучора.
Багато тернополян поприходило на богослужіння з дітьми, для малечі сама процедура освячення була як цікава атракція. Деякі діти тут же біля храмів із задоволенням куштували щойно освячені фрукти та фотографувалися із батьками на згадку.
![DSC_2954](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/ac1a43c7758e894345be666f7670c9d9.jpg)
![DSC_2950](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/6feff866cbf3c03fbe335f98aed140bf.jpg)
![DSC_2962](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/8cbb7237fbad0623e8cb18078c504cd7.jpg)
![DSC_2978](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/d106e04c33d313ec9f6fbbb70037e5b3.jpg)
![DSC_2940](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/f6753936d3fe220b8792d9a1d372f551.jpg)
![DSC_2925](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/4a32f9684a2c14edcf1d930c72a19ee4.jpg)
![DSC_2934](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/25bd1b28c754de19d3492e0623456582.jpg)
![DSC_2921](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/346601950644b550be1c5ba1c973430e.jpg)
![DSC_2981](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/a2f8daeb42162b83edae8b3345a618f0.jpg)
![DSC_2968](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/9e9a6604f57ecf125cee4e9b1fd68c14.jpg)
![DSC_2969](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/bf3a84747b08b180a6a43c0762a88dea.jpg)
![DSC_2974](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/d3bb2865f2334b2f770a5209fca7e256.jpg)
![DSC_2965](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/1c8d1d559b01cfe66d3b171142f807b2.jpg)
![DSC_2975](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/f4498a4b6bc726f54fed34dee975368b.jpg)
![DSC_2953](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/633416a83e2b88b0afab77695964ea03.jpg)
![DSC_2948](http://s.0352.ua/upload/images/news/intext/521/210a4c3ecc/f7af9e710fa1114a5b5009fe6994cdce.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
11:12, 14 липня
18:55, 18 липня
10:47, 23 липня
12:27, 25 липня
live comments feed...