• Головна
  • Біля катедри з’явились додаткові сходи і пандус
21:00, 19 серпня 2013 р.

Біля катедри з’явились додаткові сходи і пандус

Здачу будівництва каплиці поблизу катедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці вирішили не приурочувати до конкретних дат і не спішити із її відкриття.

«Головне, щоб все було зроблено акуратно і якісно. Тому про якісь конкретні дати здачі поки мова не йде», – пояснив заступник начальника міського управління містобудування, архітектури та кадастру Данило Чепіль.

Наразі підрядники основу каплиці зробили дещо вищою, ніж передбачалося проектом. Але прийнято рішення уже її не переробляти. Загалом в основі буде три витоки води. Зверху ж буде стояти гранітна чаша із мідною ємністю над нею. Саме у ній буде посвячувати вода на Йорданські свята.

Також уже наполовину залиті колони біля каплиці, а зі сторони пішохідної зони зроблено сходи та пандус, яким люди з особливими потребами чи матері з колясками зможуть напряму з’їжджати до катедри, а не об’їжджати довкола.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Українці отримають відразу дві пенсії до 1 червня, виплати чекають своїх пенсіонерів": хто має на право і що треба зробити
"Сніг і дощ пруть в один з регіонів України, зима та похолодання знову ввірветься до регіону": гроза і злива накриє автомобілі
"ТЦК збирається призвати ці групи населення, названо вік та інші ознаки чоловіків": їх чекають повістки, штрафи і мобілізація
"В Україні назвали тариф на електроенергію з 1 червня, не всі готувалися до такої ціни": скільки слід платити за 1 кВт*год
Оголошення
live comments feed...