• Головна
  • Керівник Тернопільщини взяв собі у радники відомого пенсіонера
08:26, 21 вересня

Керівник Тернопільщини взяв собі у радники відомого пенсіонера

Керівник Тернопільщини взяв собі у радники відомого пенсіонера

Відомий на Тернопільщині колишній посадовець став радником у ТОВА. Мова про Олександра Богомола, який очолював поліцію краю.  З 15 вересня він — уже офіційно на посаді радника патронатної служби. А за місяць до того, 15 серпня, звільнився з лав Національної поліції України та вийшов на пенсію, пише 20 хвилин.

Нагадаємо, що 10 червня поточного року Олександр Богомол залишив крісло начальника обласної поліції. Після цього наказом Голови Національної поліції, погоджений з Міністром внутрішніх справ України, його перевели на посаду радника Голови Національної поліції України.

Чому пішов з поліції?

Ми запитали, чому головний поліцейський Тернопільщини вирішив піти на пенсію. На що той відповів: «Це було моїм особистим бажанням. Я мусив це зробити, зважаючи на сімейні обставини. Маю трьох неповнолітніх і трьох повнолітніх дітей, їх потрібно ставити на ноги. Пов'язувати професійну діяльність у столиці та сімейні справи в Тернополі, як переконався, проблематично для мене. Я маю вислугу років в правоохоронних органах — 29 років, тому скористався своїм правом вийти на пенсію».

Керівник Тернопільщини взяв собі у радники відомого пенсіонера, фото-1

До слова, пан Богомол пробув на посаді начальника поліції понад 8 років. Пройшов шлях від слідчого Тернопільського міськвідділу до заступника начальника слідчого управління. Генерал поліції третього рангу. Чи не сумуватиме за роботою у правоохоронних органах?

— Усьому є свій початок і свій кінець. Є час розкидати каміння, а є час його збирати. На такій посаді, яку я займав, фізично не можна бути більше п'яти років. Адже потрібні сили, терпіння і натхнення, аби виконувати свої обов'язки. Я старався викладатися на всі 100 відсотків і навіть більше, працювати згідно із законом та своєю совістю. І якщо держава бачила в мені потенціал та користь від моєї роботи, мені приємно, що то цінували. Це й відповідь тим, чому я був керівником поліції стільки часу, — говорить він.

А от роботу з правоохоронними органами генерал не припинить. Адже його нова посада дотична до роботи поліції.

Чим тепер буде займатися

— По-суті, як радник, буду займатися координацією та взаємодією правоохоронних структур і громад області. Посада не є політичною. Я є компетентним у питанні діяльності тих структур, з якими працював багато років. Крім того, можу бути корисним для забезпечення кращої обороноздатності області та забезпечення правопорядку, особливо у час повномасштабної війни, — розповідає.

Керівник Тернопільщини взяв собі у радники відомого пенсіонера, фото-2

Попри те, що вже на пенсії, часу на себе зараз недостатньо, зізнається співрозмовник. Адже під час війни ми всі маємо об'єднувати зусилля, щоб перемогти ворога. А хобі… потім. Хіба що — варто підтримувати гарну фізичну форму та дбати про здоров'я. Бо без нього нічого не зробиш.

— Зараз буду часто їздити по громадах, спілкуватись із людьми, виступатиму комунікатором. Робота відповідальна. Але я до цього готовий. Давати поради із власного досвіду керівництву ОВА чи організовувати координацію з правоохоронними структурами — це не про чіткі вказівки і контроль. Але якщо вони професійні, то, вважаю, і будуть корисними для нашого краю, — завершує пан Богомол.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Богомол
Оголошення
live comments feed...