• Головна
  • Потерпілий помер у лікарні: розшукують очевидців ДТП на Шумщині
09:45, 22 вересня 2023 р.

Потерпілий помер у лікарні: розшукують очевидців ДТП на Шумщині

Потерпілий помер у лікарні: розшукують очевидців ДТП на Шумщині

21 вересня на Тернопільщині в проміжок часу між 19:10 та 20:30 трапилась дорожньо-транспортна пригода з травмованими трапилася. Її очевидців розшукує поліція.

На автодорозі Остріг-Кременець-Почаїв-Радивилів в межах вулиці Шумська, с. Новостав, Шумської територіальної громади, водій невстановленого транспортного засобу збив місцевого жителя і втік.

Чоловіка 1956 року народження доправили до лікарні. Проте врятувати життя потерпілому не вдалося.

Даний факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до частини 2 статті 286 ККУ. Триває слідство.

Працівники поліції просять усіх, хто бачив дану автопригоду та запам’ятав марку чи номер автомобіля, повідомляйте на лінію “102” чи за номером чергової частини Шумська: (03558) 2-12-45, (068) 355-95-15.

Анонімність гарантується.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопільщина #почаїв #дтп #збив #чоловік #аварія

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Оголошення
live comments feed...