• Головна
  • Від ТЦК під час мобілізації тепер не зможе заховатися жоден військовозобов’язаний
21:07, 24 вересня

Від ТЦК під час мобілізації тепер не зможе заховатися жоден військовозобов’язаний

Від ТЦК під час мобілізації тепер не зможе заховатися жоден військовозобов’язаний

Труднощі із мобілізацією достатньої кількості захисників, які виникли через недосконалу систему оновлення даних та репутаційні втрати через неприйнятну поведінку, перевищення службових повноважень та корупцію окремих працівників територіальних центрів комплектування, можуть компенсувати та усунути нові зміни у законодавстві. 

Станом на зараз військкомати скаржаться, що їм вдається виконувати приблизно 20% плану зі очікуваних 100%. Та невдовзі все зміниться. Вже у жовтні запрацює електронна система обліку військовозобов’язаних. Наскільки відомо, то чоловікам не обов’язково буде приходити у ТЦК, щоб оновити свої дані, Військкомати й так їх матимуть, завдяки тому, що в рамках цієї системи між собою співпрацюватиме безліч організацій, пише gsminfo

Відомо, що Верховна Рада зареєструвала законопроєкт щодо електронного реєстру військовозобов’язаних. Він матиме наступні завдання:

  • Покращення взаємодії різних державних реєстрів в процесі надання особі статусу учасник бойових дій.
  • Спрощення процедури отримання статусу учасника бойових дій для осіб з інвалідністю, а також отримання пільг для тих чиї рідні померли у боях.

Також у цьому реєстрі перебуватимуть наступні дані про військовозобов’язаних:

  • Персональні дані абсолютно всі призовників, осіб які перебувають у резерві та військовозобов’язаних.
  • Службові дані всіх вищеперелічених осіб.
  • Дані стосовно необхідності у комплектуванні Збройних сил України особовим складом.

В Реєстрі не буде лише інформації, яка є секретною. Завдяки цьому реєстру вдасться повністю оцифрувати всі документи військовозобов’язаних. Наприклад, особам привласнюватимуть електронний військовий квиток, буде електронний журнал, вся звітність теж стане електронною. Це дозволить уникнути бюрократичних та корумпованих процесів. І звісно ж дозволить набагато швидше ідентифікувати осіб, які переховуються від військкоматів та не з’являються добровільно у ТЦК, щоб стати на облік.

Зазначимо, що все вищесказане стосується й жінок, які мають медичні та фармацевтичну освіту. Вони з 1 жовтня повинні з’явитися у ТЦК за місцем проживання та стати на військовий облік, якщо ще цього не зробили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мобілізація військовозобов’язаних #війна в Україні #воєнкоми #ТЦК і СП
Оголошення
live comments feed...