• Головна
  • У Тернополі вперше освятили державні прапори України для штабу ВМС Збройних Сил
16:00, 20 серпня 2013 р.

У Тернополі вперше освятили державні прапори України для штабу ВМС Збройних Сил

За ініціативою голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна до Дня Державного Прапора України надано допомогу підшефним кораблям та частинам українського військового флоту у виготовленні та передачі Державних Прапорів України.

«Напередодні 22-річниці Незалежності України, ми вшановуємо те, що об‘єднує всіх нас в одне ціле і надихає на звершення в ім‘я Батьківщини – це Державний Прапор, у кольорах якого назавжди поєдналися блакить неба та золото хлібних ланів України. Державний Прапор,  є одним із основних символів нашої суверенної держави,  втіленням незламності, честі і гідності, волі і прагнення до самостійності.

Під час мого перебування разом з делегацією Тернопільської області в Севастополі, керівництво ВМС України звернулось з проханням до Дня Державного прапора допомогти у виготовлені державних знамен для підшефних військових одиниць та центрального штабу ВМС України.

Тому, маю сьогодні велику честь вперше в історії Тернопільської області До Дня Державного Прапора України передати освячені державні прапори підшефним кораблям та центральному штабу ВМС України» - сказав під час виступу Валентин Хоптян

Виготовлено за заявленими розмірами та кількістю Державні Прапори України для протичовнового корвету «Тернопіль», рятувально-буксирного судна «Кременець», протипожежного катеру «Борщів», військової частини А2290. Всього шістнадцять прапорів.

Також виготовлено Державний Прапор України розміром 9 метрів на 6 метрів для Штабу Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Вражаючий снігопад засипле ці області прямо завтра, лютий мороз суне в цей регіон": синоптики попередили про холод
"Радикальні зміни чекають пенсіонерів з 1 березня": українцям переглянуть розміри пенсій, такого "сюрпризу" ще не було
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Дикий снігопад пре в ці області України з шаленою люттю, сильний мороз накриє цілий регіон": синоптики про сніг і холод
Оголошення
live comments feed...