• Головна
  • Вибух нафтопроводу у сусідній області: поліція розпочала провадження (ВІДЕО)
08:28, 2 жовтня 2023 р.

Вибух нафтопроводу у сусідній області: поліція розпочала провадження (ВІДЕО)

Вибух нафтопроводу у сусідній області: поліція розпочала провадження (ВІДЕО)

За фактом пожежі нафтопродуктів поліція Прикарпаття розпочала кримінальне провадження. Про це повідомляє Національна поліція в Івано-Франківській області.

В Надвірнянському районі продовжують працювати поліцейські, залучені спеціалісти-криміналісти та вибухотехніки. Вони встановлюють обставини та причину займання.

Наразі поліцейські проводять додатковий огляд місця події, вилучають речові докази. Уже призначено ряд експертиз.

Нагадаємо, витік нафти до тутешнього потічка, що у лісовому масиві, відбувся у результаті розгерметизації трубопроводу. У результаті пожежі п‘ятьох людей госпіталізували до лікарень з опіками. Це двоє дітей - 11 та 8 років, та троє дорослих - 35, 39 та 58 років.

Слідчим відділенням Надвірнянського районного відділу поліції розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 3 ст. 292 (Пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів). Слідство триває.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прикарпаття #Івано-Франківська область #пожежа #нафтопровод

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
Оголошення
live comments feed...