• Головна
  • Матеріальна допомога знайомому воїну на лікування опинилася у шахраїв: ошукали жителя Тернопільщини
12:27, 3 жовтня 2023 р.

Матеріальна допомога знайомому воїну на лікування опинилася у шахраїв: ошукали жителя Тернопільщини

Матеріальна допомога знайомому воїну на лікування опинилася у шахраїв: ошукали жителя Тернопільщини

Тернополянин хотів допомогти ЗСУ, а насправді допоміг заробити шахраю. Схема «Друг просить кошти» вкотре спрацювала.

У месенджер чоловіку надійшло повідомлення від знайомого. Чоловік просив кошти на лікування військовим в госпіталі. Потерпілий погодився допомогти, бо знав, що чоловік дійсно перебуває на передовій.

Він відправив 10 тисяч гривень на невідомий рахунок. Однак, як з’ясувалося, у профіль знайомого зуміли проникнути  шахраї і активно збирали псевдопомогу.

За фактом шахрайства слідчі розпочали кримінальне провадження відповідно до ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу.

Нагадуємо: якщо у соцмережі ви отримали таке повідомлення, не поспішайте, а переконайтеся, чи справді вашому товаришу потрібна фінансова допомога.

Варто зателефонувати друзям чи їх рідним, аби уточнити всі обставини. Також напишіть спільним друзям у соцмережах і запитайте, чи не отримували вони подібних повідомлень від людини, яка просить у вас фінансову допомогу.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахраї

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК накриє повістками і штрафами прямо з 1 липня масово, долю мобілізованого насправді вирішить це": мобілізація, ВЛК
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...