• Головна
  • Пеньок та колоди - усе, що залишилося перед міськрадою Тернополя (фото)
14:00, 21 серпня 2013 р.

Пеньок та колоди - усе, що залишилося перед міськрадою Тернополя (фото)

Пеньок та колоди - усе, що залишилося від дерева, що росло перед мерією міста. Його сьогодні, 21 серпня, близько 10 години спиляли комунальники. Опісля цього - приступили із бензопилою до крон іншого.

- Шо ти фотографуєш? - запитує один із робітників у журналіста "20 хвилин". - Шо, ніколи дерева не бачив?

Більш ввічливим виявився заступник начальника міського управління ЖКГ Олег Соколовський. Чиновник розповів, що перекритий рух на Листопадовій через обрізку дерев - плановий захід.

- Ми там сьогодні зрізатимемо двоє дерев, - каже комунальник. - Їхній віковий період завершився. Гілля - сухе. Тож, доводиться вдаватися до таких дій.

Окрім Листопадової, зі слів Олега Соколовського, свіжі пеньки будуть і на бульварі Шевченка. Там планують спиляти ще троє нібито аварійних дерев.

8

 

7

 

10

 

9

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Оголошення